Primary Color

Secoundary Color

Layout Mode

Body Background style

Select Background Color

Select Background Image


Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe, Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Taner Çoban, Cüneyt Koyun, Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Tepebaşı Belediyesi Meclis üyesi olan Turgut Doğandor, Sultan Şücaaddin Veli Ocağı / Dergahı postnişliği yapan Mehmet Demirtaş Dede ile Sücaaddin Veli Külliyesinde yapılacak çalışmalarla ilgili keşif ziyaretinde bulunduk. Yapılan ziyaretle ilgili Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe:  ‘Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Taner Çoban, Cüneyt Koyun, Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Tepebaşı Belediyesi Meclis üyesi olan Turgut Doğandor, Sultan Şücaaddin Veli Ocağı / Dergahı postnişliği yapan Mehmet Demirtaş Dede ile Sücaaddin Veli Külliyesinde yapılacak çalışmalarla ilgili keşif ziyaretinde bulunduk. 

Tepebaşı Belediyemizin malzeme desteği ve Seyitgazi Belediyesi olarak Fen İşleri Ekiplerimizin işgücüyle Sücaaddin Veli Külliyesi’nde planladığımız park yapımı, çevre düzenlemesi çalışmaları ve mevcut muhtarlık binasının yıkılarak yeniden yapılmasının önümüzdeki haftalarda başlayacağını müjdelemek isterim. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.’ şeklinde konuştu. 

 Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun: ‘Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a, Sücaaddin Veli Anma Etkinliklerine verdiği  destekler için, yapılacak olan park ve çevre düzenlemesi için teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. Aslanbeyli Mahallesi Muhtarı İsmail Koyun: ‘ Başkanımız Uğur Tepe’ye Muhtarlık Binamızı yeniden yapacağı ve mahallemize verdiği bütün hizmetler için şahsım ve mahallem adına teşekkür ederim.’ dedi.