Primary Color

Secoundary Color

Layout Mode

Body Background style

Select Background Color

Select Background Image


Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur TEPE, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Ali Karabulut ve bölgemizin değerli çiftçilerinden Hüseyin Şen (Ketez) geçtiğimiz hafta sonu Avdan mevkiindeki arazi yollarının açılması çalışmalarını yerinde incelediler.
Seyitgazi’deki arazi yollarının önemli bir kısmının bulunduğu Avdan Mevkiisinde ekiplerimiz 1 hafta süre ile yoğun bir çalışma gerçekleştirdiler. Çalışmaların sonucunda bölgede arazileri olan çiftçilerimiz büyük bir rahatlama yaşayacaklar.
Yaptığımız planlamaların son durağı olan Avdan mevkiisinden sonra kış mevsimi sebebiyle araçlarımızın gerekli bakımları yapılacak ve kalan arazi yollarımız için önümüzdeki aylarda çalışmaları planlamaya devam edeceğiz.
Konuyla ilgili Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe: ‘ Hava şartları el verdiği sürece tüm ekiplerimiz sahada tüm gücüyle çalışıyor ve siz kıymetli hemşerilerimizin mağduriyet yaşamaması için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyorlar.
Bizlerde sahadaki arkadaşlarımızı sık sık ziyaret ediyor sorunları yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Tüm halkımıza hayırlı olsun .’ şeklinde konuştu.